Vrácení/výmena zboží a reklamace

Reklamace

V případě reklamace zboží NEZASÍLEJTE, VŽDY nás prvně kontaktujte telefonicky nebo emailem, whatsappem případně messengerem. Většinu reklamací dokážeme vyřešit na dálku bez zbytečného zasílání. Pokud zašlete zboží na reklamaci bez našeho souhlasu vyhrazujeme si právo vám neproplatit zpětné poštovné, proto nás opravdu VŽDY předem kontaktujte k vyřešení reklamace. Pokud usoudíme, že je nutné nám zaslat rekamaci k posouzení, tak zboží musí být řádně zabalené a v balíčku musí být daňový doklad nebo potvrzení objednávky kde zakroužkujete, kterou položku reklamujete a proč. Stačí takto jednoduše, není potřeba vyplňovat žádný formulář. 

Vrácení zboží v 30ti denní lhůtě

Vrácené zboží musí být označeno původní neporušenou visačkou a původním nepoškozeným originálním obalem! Zjednodušeně řečeno, musíte nám vracet zboží v identickém stavu v jakém jsme ho zasílali my Vám.

Zboží musí být nepoužité či jinak znehodnocené, řádně zabalené a v balíčku musí být daňový doklad nebo potvrzení objednávky kde zakroužkujete, kterou položku vracíte nebo chcete vyměnit. Stačí takto jednoduše, není potřeba vyplňovat žádný formulář. U zakroužkované položky jen napíšete VRACÍM nebo VYMĚNIT ZA VEL 134 A PODOBNĚ.

Pokud bude obal či visačka chybět nebo bude poškozena vyhrazujeme si právo na ponížení vracené částky viz obchodní podmínky. Uveďte čitelně číslo účtu na daňový doklad pro vrácení platby. Peníze vracíme zpravidla do 1 pracovního dne, nejdéle však do 14 dní od obdržení vráceného zboží. 

Adresa pro zaslání

Zboží zasílejte ideálně Českou Poštou či jakýmkoliv jiným přepravcem na adresu a ideálně nás předem informujte, abychom si balíček ohlídali.

Mamaobchod
Martin Padělek
Náměstí Obránců Míru 700
281 01 Velim

Cena dopravy menšího oblečení je u Pošty okolo 60 Kč při zaslání na naši adresu.

V případě větších položek jako softshellové bundy, zimní bundy a podobně, kde by vám na poště sdělili výrazně vyšší částku můžete volit levnější způsob a to využít jejich služby BALÍKOVNA a zaslat to na výdejní místo Balíkovny, které máme kousek od nás. Cena bývá také cca okolo 60 Kč, ovšem neřeší se rozměr a váha balíčku. V tomto případě je adresa

Mamaobchod
Martin Padělek
Balíkovna Palackého 452
281 01 Velim

 

V případě vrácení zboží nese náklady na přepravu kupující (typicky nesedí velikost, nelíbí se, odstoupení od smlouvy ve 30ti denní lhůtě atd). 

V případě reklamace (vada výrobku, špatně zaslaná velikost či produkt) vám bude uhrazeno zpětné poštovné. 

 

Děkujeme za pochopení
Martin a Eliška z Mamaobchod.cz