O nás

Krásný den maminky a tatínkové,
v tomto článku bychom Vám rádi napsali pár řádků o nás, abyste měli alespoň malou představu o tom, kdo sedí na druhé straně monitoru :) kdo se stará o vaši objednávku od naskladnění až po to radostné finální rozbalení u vás doma.

Jmenuji se Martin a jsem táta dvou malých princezen narozených krátce po sobě 2019 a 2020. Kromě role otce jsem také majitelem tohoto rodinného eshopu, který provozuji s velkou pomocí mé ženy Elišky která Vás tímto zároveň zdraví. Jak už to u rodinné firmy bývá tak jsem skladníkem i ředitelem, závozníkem i šéfem – tedy šéfuju tak maximálně sám sobě a občas máme k ruce šikovné brigádnice :)

Jsme veselá rodinka, která si váží každého zákazníka tak, jako kdyby byl jediný a proto se u nás se můžete spolehnout na přátelsko-rodinnou komunikaci a maximální snahu o potěšení zákazníka, i proto v každé objednávce od nás naleznete dáreček - pro děti sladkosti, pro dospělé něco praktického.

Oproti konkurenci máte u nás 30 dní na vyzkoušení. Výměnu zboží/vrácení peněz i reklamace máme vyřešené během 1 pracovního dne, takže u nás určitě nebudete na nic čekat měsíc a neustále zjišťovat jak je na tom váš požadavek. Veškeré zboží máme skladem u nás, takže váš balíček odesíláme nejpozději druhý pracovní den. Díky všem těmto snahám a píli se nám daří dlouhodobě držet hodnocení zákazníků na portále HEUREKA a ZBOŽÍ od Seznamu mezi 99-100% spokojenosti, čehož si velmi vážíme a neustále pracujeme na dílčích zlepšeních.

Český rodinný obchod

Ale zpět na začátek ke vzniku eshopu mamaobchod.cz… Není to tak dávno, přesněji řečeno začátek roku 2021 kdy došlo k oficiálnímu spuštění webu, který jsme pár měsíců předtím se ženou budovali. Měl jsem dva hlavní motivy proč opustit jistotu „být zaměstnán a pustil jsem se do podnikání. První důvod vždy jsem tvrdě a dlouho pracoval, abych dětem a rodině zajistil bezstarostný život, přitom jsem s rodinou, ale hlavně dětmi, trávil velmi málo času. Přes týden jsem viděl děti většinou až těsně před spaním a jako aktivní hráč nohejbalu jsem měl narušený i víkend trávený s rodinou, takže po zasednutí rodinné rady padlo rozhodnutí opustit stávající zaměstnání a začít podnikat z domova, postavit si vlastní eshop a být tak blíže k rodině a mít tak možnost si čas individuálně rozvrhnout mezi rodinu a práci.

Druhý důvod – vylo nabídnout zákazníkům kombinaci nabídky, která spojuje dětské oblečení a oblečení pro maminky a perfektní a nadstandardní služby oproti konkurenci. U dětí jsme se zaměřili na oblečení od hlavy až k patě se od značky KUGO a WOLF, které jsou mezi maminkami dobře známé pro dobrý poměr mezi cenou a kvalitou. Dále jsme se zaměřili na oblečení s oblíbenými postavičkami z pohádek, jako jsou MimoniTlapková PatrolaLedové KrálovstvíStar WarsMickey MouseMinnie Mouse a mnoho dalších. U dospělého oblečení naopak nabízíme převážně pohodlné oblečení na doma i na ven jako jsou legínydžegíny (jeggins)letní šatykraťasyšortkyspodní prádloponožky a trička.

Eshop i sklad provozujeme u nás doma v rodinném domku v obci Velim, kde máte samozřejmě i možnost osobního odběru, obec Velim se nachází mezi Poděbrady a Kolínem. Díky skladu u nás doma jsme schopni u zboží nabídnout nízké ceny, rychlou expedici a plnou kontrolou nad celým procesem, a jelikož si vše se ženou děláme sami tak vždycky víme, kde se stala případná chyba :)

Dámské džegíny a legíny máme převážně z bambusového vlákna, pokud vás zajímá více informací ohledně výhod a vlastností bambusového vlákna, nebo se chcete více dozvědět, co přesně jsou džegíny (jeggins) v našem podání, doporučuji si přečíst náš další článek, protože džegín je více typů a my se zaměřujeme pouze na jeden druh viz odkazy: 

Pokud jste dočetli až sem tak Vám gratulujeme, článek to byl přeci jen delší a budeme se velmi těšit na vaši objednávku, kterou s láskou připravíme tak, abychom vás či vaše ratolesti maximálně potěšili. Svým nákupem neuděláte radost pouze sobě, ale potěšíte a podpoříte i nás v práci, kterou s plným nasazením a láskou děláme.

Martin a Eliška s holčičkami.