Tepláky

Dívčí tepláky a kalhoty

Komfort i styl. Ve všech velikostech. Dívčí tepláky jsou naprostou nezbytností pro každou pohodářku, která si ráda hoví doma, i sportovkyni, jež chce vyniknout na tělocviku i při hře venku s kamarády.

#ShowMore# 

Kromě klasických dívčích tepláků, které se hodí prakticky na jakoukoli volnočasovou aktivitu a které seženete v nejrůznějších barvách, střizích a s nejrozmanitější detaily (jako jsou kapsy, zipy nebo tkaničky), nabízíme i zateplené tepláky do chladnějšího období, dívčí softshellové tepláky na ven i outdoorové kalhoty.

Totožné modely pro vás samozřejmě máme ve více velikostech. Dívčí tepláky 128 tak může nosit princezna, které padly do oka u starší sestry nebo kamarádky.

Zateplené tepláky

Děti tepláky milují především pro jejich volnost. V čem jiném tedy trávit chladnější dny doma nebo venku? Díky zatepleným teplákům se budou cítit jako v bavlnce i v zimě. Příjemně teplo jim může být i v naprosto stylovém kousku!

Dívčí softshellové tepláky  

Ještě o něco odolnější jsou pak dívčí softshellové tepláky, které skvěle poslouží od podzimu do jara venku, ať už se vaše ratolest vydá na procházku se školkou či skolou, nebo ven „na lítačku“. Díky zateplení fleecem jí bude krásně teplo a softshell to celé podpoří jistou měrou větruvzdornosti a voděodolnosti (pozor, neplést tuto vlastnost s nepromokavostí!).

Nejprodávanější

44 položek celkem
Nahoru
Další produkty