Legíny

Dětské legíny

Legíny jsou báječně nadčasový kousek, ať už je své ratolesti pořídíte na doma, na ven, nebo na hodiny tělocviku. K dispozici jsou nejrůznější materiály, provedení, barvy, vzory, motivy i velikosti – nosit je může klidně tříleťák i teenager, který se vytáhl až na 170 centimetrů.

#ShowMore# 

Děti legíny ocení hlavně proto, že když je dobře vyberete, nebudou jim nijak bránit v pohybu. Vždyť právě z toho důvodu jsou tak oblíbené i mezi ženami, a funkční, sportovní variantu často nosí i muži v chladnějším počasí pod kraťasy.

Dětské legíny pro kluky tak vůbec nejsou od věci. Dětské legíny pro holky se zase ve větších velikostech prolínají s kategorií dámských legín, tak proč by se nesladila maminka s dcerou?

Dětské legíny – levné řešení může být perfektní

Pořizovat dětem drahé kousky, to nemá smysl. Stačí pár měsíců, během kterých povyrostou, a můžete shánět nové. Navíc s legínami ledacos vyřešíte – oblečení na procházky a výlety i na lenošivý den u televize. Děti se v tomto kousku oblečení většinou cítí nadmíru pohodlně.

Výběr materiálu přizpůsobte nošení

Legíny nejsou jen jedny. Vynikající ohlasy máme na zateplené dětské legíny. Když mrzne, dáte je ratolestem pod běžné nebo sportovní kalhoty, a když je trochu tepleji, stačí samotné legíny. S nimi prostě nešlápnete vedle.

Velice oblíbené jsou také bavlněné legíny s krajkou, které u malých princezen krásně doplní sukni, a na sport se zase hodí bambusové legíny. Bambusové vlákno jako přírodní materiál totiž efektivně pohlcuje vlhkost a pachy, k tomu je i příjemné na dotyk.

Je libo spíš tepláky?

V této kategorii najdete i klasické tepláky nebo teplákové legíny, s kapsami i designovými aplikacemi. Oblečení tak není jen praktické, ale designově promyšlené.  

Nejprodávanější

70 položek celkem
FL6606(1)
Novinka
+ další
5312/134
Nahoru
Další produkty