Výměna zboží a vrácení:


Adresa pro vyřízení reklamací a výměn:
Jaroslav Ulrich
Rádelská 299
463 12 Jeřmanice


Šetříme Váš čas a Vaše peníze, proto prosím pozorně čtěte.
Pokud Vám zboží nesedne a nebo nevyhovuje, pošlete zboží zpět (nejdéle do 14ti kalendářních dnů). Nejlépe, když odstřihnete spodní část faktury, vyplníte stručný formulář  a přidáte do zásilky spolu se zbožím, které vracíte.

  1.  Výměna zboží může být za jakýkoliv jiný typ, pokud je skladem (tzn. na stránkách www.mamaobchod.cz je uvedená velikost). Jakmile vrácené zboží dorazí na sklad, obratem je vyměníme a ten den ještě odesíláme, druhý den ráno je balíček u Vás. Poštovné za první výměnu neúčtujeme a odesíláme ji zdarma, na dobírku odešleme pouze přiobjednané zboží, které můžete doobjednat s výměnou, tím ušetříte i na poštovném. Zaplatíte pouze doobjednané zboží a nebo vzniklý rozdíl u cen (dobírkovné neúčtujeme).
  2.  Pokud budete chtít vrátit peníze napište nejlépe číslo učtu (rychlejší Varianta vrácení peněz do 7-14 dní). Pokud neuvedete bankovní účet peníze odešleme složenkou (za poplatek 43,- Kč) do 14ti dnů.
  3.  Zboží balené v krabičkách (podprsenky, kalhotky) prosím neposílejte v bublinkových obálkách, krabičky se při doručování poštou ničí. Nejlépe když použijte jako obal kartonovou krabici, ve které Vám zboží došlo, postačí jen přelepit adresu.


Pozor!!! Neposílejte balíček na dobírku, ve skladu by jej nikdo nepřevzal a vrátí se Vám!!!
Pozn.: V případě opakované výměny ze stejné objednávky si pak přpočítáme příspěvek na doručení ve výši 75,-. Pokud by se jednalo o výměnu s přiobjednáním zboží, tak poštovné (ani dobírkové) samozřejmě nepřipočítáme (Platí pro ČR).


Dbejte prosím na to, aby zboží, které nám vracíte bylo schopné případného dalšího prodeje. Pokud obdržíme od Vás zboží jakkoliv poškozené např.: nošené, znečištěné, prané, pachově znečištěné (aviváž), tak v takovém případě Vám odešleme zboží za cenu poštovného zpět, nebo bude kupní cena ponížena o náklady na opravu.